(micro stakes) Brunn`i päevik

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • brunn
    Jube Noob
    • May 2013
    • 105

    #16
    Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

    nii minul selleks kuuks pokkeriga vsjoo. homme haigla ära ( selja opile).
    mõnus saan jaanid haiglas veeta. Mul sünna ka jaanipäeval. :D
    juulis ei tea kas saab mängida, kuna peale oppi vist istuda ei tohi mõnda aega.

    tegin siis nl5 esimest korda ja kokkuvõttes olen rahul.
    mingi 10k kätt oli mängitud siis vaatasin graafikut ja avastasin et vaevu BE.
    Ühel päeval tuli korralik miinus, milelpeale pidin nl2 tagasi minema. lisaks olin juba natsa TILTIS :D
    Läksin nl2 zoomi ja hakkasin hästi agresiivselt mängima. võtsin ka rohmem käsi enda rangesse jne.
    aga tundus et asi mõjus õhtuks olin nullis tagasi.
    Muutsin oma mängu siis nl5-s ka natuke agromaks ja lahtisemaks.
    Ja tundub et asi toimib, vähemalt praegu :) mis on üllatav, sest ma tegin päris räigeid vigu ka vahepeal.

    graafik ka siis:



    Panen paar kätt ka mis tundub, et on valesti mängitud
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by brunn; 18.06.14, 14:22. Põhjus: lisasin käed

    Comment

    • brunn
      Jube Noob
      • May 2013
      • 105

      #17
      Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

      kuigi ma lubasin, et juulis ei mängi.
      olen ikka mänginud vahest, mingeid lühikesi sesse.
      jalkas olen kõvasti bettind, ja mõtlesin et pohh lähen proovin triobeti pokkerit kui raha juba seal on.
      peale 30min mängimist võtsin kähku raha välja sealt. jäin õnneks plussi, aga no kurat see soft seal ei ole aus.
      Rääkige mis tahate, aga ma olen kindel, et see microgaming on täiega rigged.
      eile tegin väikse sng kus mu set kaotas rojal flushile ( ristid).
      ja tänane väike cashi sett lõppes nii:
      kurat ma ei saa käsi convertida sealt ju :S

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      A6 tegi lihtsalt kotte :)

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      2% võimalik võita fishil ja arvake kas võitis

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      see kõik on loogiline et juhtub, aga krt niitihti teeb selle asja ebausutavaks.

      Comment

      • Rens-
        Jube Noob
        • May 2014
        • 112

        #18
        Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

        Lol, WSOP One Drop diiler oli ka rigged kui AA kräkkis AA ära. Või siis kuidas Soodla EMV MEl riverisse tõmbas kolme oudise. Või siis.. neid näiteid on nii meeletult, see jutt on väga haige et mingi soft "rigged" on. :D

        Comment

        • ristijeesus
          Klubi Liige
          • Oct 2009
          • 2533

          #19
          Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

          Viimases siiski 9%. A rigged shit ikkagi.

          Comment

          • brunn
            Jube Noob
            • May 2013
            • 105

            #20
            Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

            Algselt postitas Rens- Vaata postitust
            Lol, WSOP One Drop diiler oli ka rigged kui AA kräkkis AA ära. Või siis kuidas Soodla EMV MEl riverisse tõmbas kolme oudise. Või siis.. neid näiteid on nii meeletult, see jutt on väga haige et mingi soft "rigged" on. :D
            Ah eks ta ole jah, a lihtsalt ma mängin seal üliharva ja igakord juhtub minuga seal mingeid imeasju.
            Asi on seal väga fishine, täitsa kullaauk oleks kui soft kaasa aitaks

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #21
              Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

              Kuidas selg on? :)

              Ja lase pliis käed siit läbi :

              Paste a poker hand history and instantly get a clean, shareable replay for forums and blogs. Free, no signup. Powered by DeucesCracked.

              Comment

              • ivar866
                Grinder
                • Oct 2012
                • 776

                #22
                Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

                reise flopis 1.5ni on parem ehk

                Comment

                • brunn
                  Jube Noob
                  • May 2013
                  • 105

                  #23
                  Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

                  selg paraneb vaikselt, tänan küsimast :)
                  3 aastat kannatasin ja lükkasin oppi edasi. Nüüd on mõnus olla, ei mäletanudki kuidas ilma seljavaluta elu on :)

                  tegin täna jälle pattu ja mängisin triobetis.
                  lõppes see kerge tildiga, aga õnneks jäin sutsuke plussi.
                  leidsin ka nupu kuidas pt4-s käsi konvertida :D enne tegin seda läbi mingi netilehe. Piinlik värk :D


                  1.suht tihti olen võtnud sellise liini, lihtsalt kaevan endale sügava augu.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  2. no siin ei tule fold ju elusees kõnealla.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  3. siin mõtlesin, et fish mingi drawi peal vms.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                  4. see huvitav käsi, flopil fish showes, panin ka nupud sisse, lootes et Utg foldib ilusti, ja kui ei võidagi, on mul ikka kenad võimalused võita. aga oh häda...

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  5. fishid tulid kaasa flopini, panin kohe showe ära. aga no võimatu võita :D
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  6. aga vahest suutsin ikka koju ka tuua.
                  antud hetkel olin ma suht tiltis, juhtus rida asju mis mind kettasse ajasid( mitte ainult pokkeris)
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  7. regi hakatis lootis oma halba olukorda päästa riveris, aga ei mina foldi :D
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  8. seda kätt ma ei oska kommenteerida...
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  nüüd teen väikse pausi arvutist, vaatan parem yuutuubist kuidas teised mängivad, ja loen ehk mõnda raamatut.
                  triost ka raha välja.
                  Ja hiljem jätkan starsis nl5-ga. nl10 bankroll pole enam kaugel, aga ma ei ole valmis selleks.

                  Comment

                  • ivar866
                    Grinder
                    • Oct 2012
                    • 776

                    #24
                    Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

                    3. siin mõtlesin, et fish mingi drawi peal vms.-drawsid on vähe laual

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #25
                      Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

                      3. käsi foldi ära flopp , pole mõtet huiata lihtsalt

                      8. käsi ... ürita ikka 100bb deep olla ja K9 ei calliks isegi fishi 3beti peale , KQ vms oleks juba parem aga see ka ainult siis kui hulluke vastas on

                      Comment

                      • brunn
                        Jube Noob
                        • May 2013
                        • 105

                        #26
                        Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

                        kas elu parim või elu sitem fold?

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                        mida ma siin tegema oleksin pidanud, tra kui närvi ajavad siuksed riveri showed
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                        kas selline liin võib kasumlik olla?
                        või peaks turnis checkima või riveris bettima?
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        ma ei tea mis ma siin mõtlesin..

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        viimane suht jama käsi, aga teistele ootaks küll tagasisidet :)

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #27
                          Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

                          1. CK/R flop bet bet bet bet bet bet bet

                          2. Ära beti riverit siis, ära beti turni ka suurendab veel riveri bluffide sagedust üldiselt. "Regi" vastu parim river sulle bluffcatchimiseks ja CO-l mw potis võib siin päris palju bluffe olla.

                          3. Kui 3betid siis nagu vkeegi mainis juba pane korralikult. Aga mis kohe silma jääb on see, et sul on vastase kohta 13 kätt ja lähed kohe Tomm durri tegema. Seda pole vaja nagu näha panid lihtsalt raha põlema.

                          4. Mina ka ei tea. Flat pre JTs mängib väga hästi ka OOP. bet suuremalt flopis, bet turn ja vaata aks üldse jõuate riverile.

                          Sa teed oma elu ikka jube keeruliseks selliste liinidega.

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #28
                            Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

                            1. käes küll foldi ei näe O.o mitte kunagi O.o

                            Comment

                            • brunn
                              Jube Noob
                              • May 2013
                              • 105

                              #29
                              Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

                              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                              1. käes küll foldi ei näe O.o mitte kunagi O.o
                              no tundus nii nitine vend raisk, ja kirjutasin chatis talle et kas tõesti AA aga raisk time sai otsa enne kui teha jõudsin midagi.
                              siiani närib hinge see käsi :(

                              Comment

                              • brunn
                                Jube Noob
                                • May 2013
                                • 105

                                #30
                                Re: (micro stakes) Brunn`i päevik

                                tänud tagasiside eest timz0333 ja kakahirmutis

                                no ilmselgelt ma olen suht vigane mängur :)
                                aga äkki oskate üelda kuidas ma peaksin ennast arendama?
                                ma praeguse seisuga vaatan teiste päevikuid ja üritan kaasa mõelda.
                                2plus2 foorumist vaatan ka käsi.
                                see ongi kogu minu "õppimine"

                                Kuidas teie ennast arendate?

                                Comment

                                Working...